Tërmetet/ Gruaja rrëfen sekondat e tmerrit - Bota Sot
Tërmetet/ Gruaja rrëfen sekondat e tmerrit

Shqipëria

Tërmetet/ Gruaja rrëfen sekondat e tmerrit

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 17:03
Foto

E gjendur në një prej çadrave të montuara në stadiumin e Durrësit, fill pas tërmeteve, një grua tregon për Top Channel se ku ndodhej në çastet e lëkundjeve dhe se si e përjetoi gjithçka që ndodhi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...