Ministrja Denaj vijon vizitat në familjet e prekura nga tërmeti në Durrës - Bota Sot
Ministrja Denaj vijon vizitat në familjet e prekura nga tërmeti në Durrës

Shqipëria

Ministrja Denaj vijon vizitat në familjet e prekura nga tërmeti në Durrës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 17:42
Foto nga vizita

Ministrja e Financave të Shqipërisë, Anila Denaj po vijon vizitat në zonat e prekura nga tërmeti në Durrës.

Gjatë vizitave ministrja ka shkuar shtëpi më shtëpi, në familjet e prekura nga tërmeti duke iu përgjigjur bashkë me ekipin teknik çdo pyetje të qytetarëve.

“Ministria e Financave do të alokojë edhe fonde shtesë në varësi të nevojave që do të vijnë dhe verifikimeve në terren nga strukturat përkatëse”, tha ministrja Denaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...