Ministri Lleshaj reagon pas lajmit të rremë - Bota Sot
Ministri Lleshaj reagon pas lajmit të rremë

Shqipëria

Ministri Lleshaj reagon pas lajmit të rremë

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 00:47
Sandër Lleshaj

Pas panikut të krijuar mes qytetarëve nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale, MInistri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar me një postim në rrjetet shoqërore.

“Ata që në vend të solidaritetit njerëzor zgjodhën të nxisin tinëzisht dhe djallëzisht panikun, duke kontribuar kështu për të favorizuar gjithë llojte e krimit, do të përballen me ligjin. Policia ka kryer ndërkohë veprimet e para”, shkruan Lleshaj në rrjetet shoqërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...