Si do jetë moti sot në Shqipëri - Bota Sot
Si do jetë moti sot në Shqipëri

Shqipëria

Si do jetë moti sot në Shqipëri

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 08:35
Foto ilustrim

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga altnernime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të luhaten nga 10 gradë Celsius në 30 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin jugperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 6 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...