Vazhdon “saga”, shtyhet sërish gjyqi ndaj Shullazit - Bota Sot
Vazhdon “saga”, shtyhet sërish gjyqi ndaj Shullazit

Shqipëria

Vazhdon “saga”, shtyhet sërish gjyqi ndaj Shullazit

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 13:28
Emiliano Shullazi

Mungesa e avokatëve u bë shkak për dështimin e seancës së radhës ndaj Emiliano Shullazit dhe grupit në Apelin e Krimeve te Rënda.

Këtë të hënë nuk ishte prezent avokati i të pandehurit Endrit Zela.

Debate në seancë shkaktoi edhe prania e gjyqtarit Arben Vrioni, për të cilin të pandehurit kanë kërkuar përjashtim nga trupa.

Seanca e radhës në 7 tetor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...