Aksident i rëndë në aksin Elbasan- Peqin - Bota Sot
Aksident i rëndë në aksin Elbasan- Peqin

Shqipëria

Aksident i rëndë në aksin Elbasan- Peqin

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 15:14
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin.

Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për disa të vdekur dhe të plagosur.

Mësohet se forcave zjarrëfikëse u është dashur të presin mjetet për të nxjerrë trupat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...