Aksident i rëndë në Shqipëri, 4 të vdekur dhe një i lënduar - Bota Sot
Aksident i rëndë në Shqipëri, 4 të vdekur dhe një i lënduar

Shqipëria

Aksident i rëndë në Shqipëri, 4 të vdekur dhe një i lënduar

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 15:48
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin.

Gazetarja e Top Channel ka zbuluar se ky aksident ka shënuar 4 viktima dhe 1 të plagosur.

Mësohet se forcave zjarrëfikëse u është dashur të presin mjetet për të nxjerrë trupat.

Sipas policisë njëri prej automjeteve ka rrëshkitur për shkak të një vese shiu dhe ka zënë rrugën duke përfshirë edhe të tjerët në aksident.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...