Panik e britma, dalin pamjet nga banesa e viktimave në Klos. Gratë e familjes të “mbërthyera” nga dhimbja - Bota Sot
Panik e britma, dalin pamjet nga banesa e viktimave në Klos. Gratë e familjes të “mbërthyera” nga dhimbja

Shqipëria

Panik e britma, dalin pamjet nga banesa e viktimave në Klos. Gratë e familjes të “mbërthyera” nga dhimbja

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 18:05
Pamje nga video

Dalin pamjet e para nga vendi ku ndodhi krimi i trefishtë, që tronditi Dibrën dhe mbarë opinionin publik, mesditën e sotme.

Në video shihet njerëzit të “pushtuar” nga paniku, ndërsa dëgjohen dhe të qarta e ulërimat e grave brenda banesës.

Gjithashtu, në vendngjarje shihet se ka mbërritur policia dhe një ambulancë, të cilët nxjerrin trupin e autorit të krimit, i cili ka vrarë veten pasi ekzekutimit të vëllait dhe nipit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...