Shpërthen bombola e gazit në Korçë, merr flakë kati i katërt i një pallati - Bota Sot
Shpërthen bombola e gazit në Korçë, merr flakë kati i katërt i një pallati

Shqipëria

Shpërthen bombola e gazit në Korçë, merr flakë kati i katërt i një pallati

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 12:59
Ilustrim

Një bombol gazi ka shpërthyer në një apartament në katin e 4 të një pallati. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit të Korçës, ku më pas apartamënti është përfshirë nga flakët.

Fatmirësisht në momentin e shpërthimit mësohet se nuk ka patur persona brenda banesës. Nderkohe qe raportohet se ka pasur deme materiale.

Zjarrfikesja ka mberritur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Ndërsa po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...