“Ishte një makinë Fiat Punto” Dëshmitarët tregojnë sesi u rrëmbye në mes të Tiranës 13 vjeçarja - Bota Sot
“Ishte një makinë Fiat Punto” Dëshmitarët tregojnë sesi u rrëmbye në mes të Tiranës 13 vjeçarja

Shqipëria

“Ishte një makinë Fiat Punto” Dëshmitarët tregojnë sesi u rrëmbye në mes të Tiranës 13 vjeçarja

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 18:56
Foto ilustrim

“Ishte një makinë e kuqe dhe e vogël, e tipit Fiat Punto”

Ky është rrëfimi i disa prej dëshmitarëve që kanë parë momentin kur një 13 vjeçare është rrëmbyer.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në rrugën Ndre Mjeda pranë ish- Fushës së Aviacionit.

Vajza sapo kishte zbritur nga furgoni i shkollës në momentin kur makina e kuqe ka ndalur dhe një person e ka marrë me forcë duke e futur brenda në automjet.

Policia aktualisht është vënë në ndjekje të makinës por ende nuk është identifikuar se kush është autori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...