Pogradec, nënë e bijë mbyten në rezervuarin e fshatit - Bota Sot
Pogradec, nënë e bijë mbyten në rezervuarin e fshatit

Shqipëria

Pogradec, nënë e bijë mbyten në rezervuarin e fshatit

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 18:38
Foto

Nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup në Pogradec. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, nëse është aksidentale apo nënë e bijë janë vetëmbytur.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...