Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit - Bota Sot
Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit

Shqipëria

Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 19:51
Ilustrim

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.

Sipas njoftimit të policisë ai ndodhet momentalisht në sallën e operacionit.

Njoftimi i Policisë

Shkodër/ Informacion Paraprak

Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i cili u transportua për në Spitalin Rajonal Shkodër, për ndihmë mjeksore dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi mjetit u shoqërua në ambjentet e D. V. P. Shkodër.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë , veprimet po kryhen me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...