Apeli i nënës nga Pogradeci: Shteti të na kthejë fëmijët nga Siria - Bota Sot
Apeli i nënës nga Pogradeci: Shteti të na kthejë fëmijët nga Siria

Shqipëria

Apeli i nënës nga Pogradeci: Shteti të na kthejë fëmijët nga Siria

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 15:44
Asije Shuli

Asije Shuli, nëna 70 vjeçe e Krenar Shulit, i cili ndodhet në Siri i bën apel shtetit që t'i kthejë djalin, të cilin ka dy vite që nuk e shikon.

Asije Shuli: I lutem shtetit të na kthejë fëmijët

Sa kohë keni që nuk keni kontakt?

Asije Shuli: Dy vjet

Sa vjeç janë fëmijët e djalit?

Asije Shuli: Një 17, një 13, një 6, një 3 dhe një 2. I lutem shtetit të na kthejë fëmijët

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat