U gjet e mbytur në Durrës, policia identifikon viktimën. Dalin detaje për ngjarjen - Bota Sot
U gjet e mbytur në Durrës, policia identifikon viktimën. Dalin detaje për ngjarjen

Shqipëria

U gjet e mbytur në Durrës, policia identifikon viktimën. Dalin detaje për ngjarjen

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 16:07
Foto ilustrim

Një trupi i pajetë është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit.

Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit.

Disa orë pas gjetjes, Policia tha se ka identifikuar trupin e pajetë të gruas. Sipas policisë, viktima A. Sh .44 vjeçe, banuese në Shijak. Policia thotë se gruaja vuante nga probleme depresive.

Policia kufitare bëri të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku u kryen procedurat e rastit.

Nga të dhënat e para, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat