Presidenti Meta dekreton dy ligje - Bota Sot
Presidenti Meta dekreton dy ligje

Shqipëria

Presidenti Meta dekreton dy ligje

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 19:12
Ilir Meta

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar dy ligje të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë.

Në një njoftim nga zyra e Presidencës bëhet e ditur se kreu i shtetit miratoi me shpallje dekretin “Për miratimin e buxhetit faktik të vitit 2018” dhe “Për shpalljen e ligjit nr. 72/2019 “Për masat shtrënguese ndërkombëtare në Republikën e Shqipërisë”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat