Flamur Noka: 12 banorë në spital të dhunuar nga policia - Bota Sot
Flamur Noka: 12 banorë në spital të dhunuar nga policia

Shqipëria

Flamur Noka: 12 banorë në spital të dhunuar nga policia

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 08:24
Flamur Noka

Deputeti demokrat Flamur Noka në një intervistë për Ora News deklaron se janë 12 banorë që janë në spital të dhunuar.

"Janë 12 banorë në spital të keqtrajtuar dhe të dhunuar policia se nuk dilnin nga shtëpitë e tyre. Ata po protestojnë për të mbrojtur banesat e tyre. Sot në këtë vend po ushtrohet genocid. Ai që puthet me Druzh Aleksandrin, shqiptarëve po i vë shkelmin në fyt. “

Disa banorë janë shoqëruar në komisariat ndërsa disa të tjerë janë dërguar në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat