Meta takon Macron: Bashkëpunimi me Francën, me rëndësi për të ardhmen tonë europiane! - Bota Sot
Meta takon Macron: Bashkëpunimi me Francën, me rëndësi për të ardhmen tonë europiane!

Shqipëria

Meta takon Macron: Bashkëpunimi me Francën, me rëndësi për të ardhmen tonë europiane!

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 09:04
Meta dhe Macron

Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me Presidentin e Francës Emmanuel Macron.

Takimi është zhvilluar me rastin e Forumit të Parisit për Paqen.

"Kënaqësi e veçantë të takohesha mbrëmë me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me rastin e Forumit të Parisit për Paqen! Bashkëpunimi me Francën, shumë i rëndësishëm për të ardhmen tonë europiane!", shkruan Presidenti Meta në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat