E pazakontë në Himarë/ Deti hyn brenda bizneseve, banorët: Nuk ndodh prej dekadash - Bota Sot
E pazakontë në Himarë/ Deti hyn brenda bizneseve, banorët: Nuk ndodh prej dekadash

Shqipëria

E pazakontë në Himarë/ Deti hyn brenda bizneseve, banorët: Nuk ndodh prej dekadash

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 19:07
Foto

Situatë e pazakontë në Himarë. Deti me fuqi deri në 9 ballë me dallgë të larta ka hyrë në dyqanet tek shëtitorja.

Banoret e Himarës tregojë se ky det nuk është parë asnjëherë prej shumë dekadash.

Sicc duket dhe nga pamjet, dallgët kanë sjellë të gjithë rërën e plazhit në shëtitore dhe situata është kritike.

Edhe pse sot pasdite ka rënë fuqia e detit, pasojat duken qartë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat