Betimi tek noteri i Arta Vropsit, ja si përgjigjet Taulant Balla - Bota Sot
Betimi tek noteri i Arta Vropsit, ja si përgjigjet Taulant Balla

Shqipëria

Betimi tek noteri i Arta Vropsit, ja si përgjigjet Taulant Balla

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 12:43
Taulant Balla

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla nuk pranoi të japë një përgjigje për veprimin e Arta Vorpsit, e cila zgjidhi të betohet para noteres dhe jo para presidentit.

Në një komunikim me gazetarët nga selia e PS, Balla tha se do të mblidhet konferenca e kryetarëve për të diskutuar për këtë çështje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat