Meta: Garantët e krimit kushtetues po dalin vetë. Video po përgatitet! - Bota Sot
Meta: Garantët e krimit kushtetues po dalin vetë. Video po përgatitet!

Shqipëria

Meta: Garantët e krimit kushtetues po dalin vetë. Video po përgatitet!

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 17:12
Ilir Meta

Skandaloz presioni politik ndaj KED dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha! I vetmi përgjegjës për aktet kriminale të militantit Ardian Dvorani është vetëm ai, përndryshe Katica jonë i Reformës në Drejtësi. Nuk ka Rilindje lokale dhe ndërkombëtare që e shpëton atë nga përgjegjësia e rëndë penale. Katica jonë bëri një akt shumë më të rëndë se vendosja e gjobës së një biznesmeni. Katica jonë donte të vidhte gjithë Gjykatën Kushtetuese të Shqipërisë. Provat po shtohen. Garantet e krimit kushtetues po dalin vetë. Video po përgatitet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat