Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium” - Bota Sot
Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”

Shqipëria

Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 19:45
Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin “Air Albania”, bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.

Në orën 20:45 do të zhvillohet në stadiumin e ri ndeshja Shqipëri-Francë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat