Alvini më i lumtur se kurrë, poston video dhe foto duke luajtur - Bota Sot
Alvini më i lumtur se kurrë, poston video dhe foto duke luajtur

Shqipëria

Alvini më i lumtur se kurrë, poston video dhe foto duke luajtur

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 20:06
Alvin Berisha

Alvin Berisha tashmë njihet nga të gjithë për historinë e trishtë që na mbajti të gjithë në interes për më shumë se një muaj se çfarë po ndodhte me fatet e vogëlushit.

Më në fund ai arriti që të bashkohej me familjen e tij dhe tashmë po shijon jetën si një 11-vjeçar normal.

Ai sëfundmi është bërë edhe pjesë e rrjeteve sociale ku ka hapur Instagram dhe poton aty foto dhe video nga jeta e tij e përditshme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat