Durrës/ Dyshohet për një tjetër person nën rrënoja te hotel “Mira Mare” - Bota Sot
Durrës/ Dyshohet për një tjetër person nën rrënoja te hotel “Mira Mare”

Shqipëria

Durrës/ Dyshohet për një tjetër person nën rrënoja te hotel “Mira Mare”

Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 14:13
Foto ilustrim

Vazhdon operacioni i kërkim-shpëtimit në hotel “Mira Mare” në Durrës pasi dyshohet për një tjetër person nën rrënoja.

Tërmeti që goditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit shkaktoi 49 viktima dhe qindra të plagosur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat