Shembet me eksploziv konvikti në Kamëz, ishte dëmtuar nga tërmeti - Bota Sot
Shembet me eksploziv konvikti në Kamëz, ishte dëmtuar nga tërmeti

Shqipëria

Shembet me eksploziv konvikti në Kamëz, ishte dëmtuar nga tërmeti

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 16:35

Ndërtimet e dëmtuara rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit janë duke u shembur dhe një prej tyre ishte edhe një nga konviktet në zonën e Universitetit Bujqësor të Kamzës.

Atje shkuan xhenierët e ushtrisë që ndihmuan forcat e IKMT-së të shembin me eksploziv ndërtesën e dëmtuar.

Pamjet janë xhiruar nga Tch.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat