Video duke pirë kokainë/ Lefter Alla mbërrin në prokurori për të dhënë sqarime - Bota Sot
Video duke pirë kokainë/ Lefter Alla mbërrin në prokurori për të dhënë sqarime

Shqipëria

Video duke pirë kokainë/ Lefter Alla mbërrin në prokurori për të dhënë sqarime

Më: 23 janar 2020 Në ora: 18:03
Lefter Alla

Një video është publikuar ditën e djeshme nga ABC ku kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla shikohet duke pirë kokainë në një lokal.

Alla është shprehur se video është montazh dhe nuk ka pranuar që ai të ketë konsumuar kokainë.

Ai sapo ka mbërritur në prokurori ku edhe do të japë sqarime në lidhje me videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat