Dhunoi babanë, arrestohet 33-vjeçari në Vlorë - Bota Sot
Dhunoi babanë, arrestohet 33-vjeçari në Vlorë

Shqipëria

Dhunoi babanë, arrestohet 33-vjeçari në Vlorë

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 12:32
Foto

Vlorë- Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 33-vjeçar për shkak se akuzohet për dhunë në familje.

I arrestuari është B.I Banues në qytetin e Vlorës, ndërsa sipas policisë ky person ditën e djeshme në banesën e tij, dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 64 vjeçar, për motive të dobëta.

Ndërkohë ndaj tij sipas policisë do të merren masat ndëshkimore të parashikuara nga ligji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat