Pogradec, zjarr në një banesë në fshatin Gështenjas - Bota Sot
Pogradec, zjarr në një banesë në fshatin Gështenjas

Shqipëria

Pogradec, zjarr në një banesë në fshatin Gështenjas

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 13:29
Foto

Zjarr në banesë në fshatin Gështenjas të Pogradecit.

Zjarri ka rënë në shtëpinë e Joni Manellari.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe ka izoluar flakët duke mos lejuar përhapjen e tyre.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat