Rama del nga karantina në rrugë, i rrethuar nga masa të rrepta sigurie - Bota Sot
Rama del nga karantina në rrugë, i rrethuar nga masa të rrepta sigurie

Shqipëria

Rama del nga karantina në rrugë, i rrethuar nga masa të rrepta sigurie

Më: 25 mars 2020 Në ora: 13:18
Edi Rama

Ndërsa deri më sot e kishim parë në zyrë dhe në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, ka dalë nga karantina, duke u shfaqur në rrugë.

Image

Por kreu i qeverisë shihej i rrethuar nga masa të shumta sigurie dhe me policë që e shoqëronin.

Një fotografi e kreut të qeverisë në rrugë është publikuar nga kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi i cili shkruan:

“Edi Rama duke përgatitur show-un e radhës për ERTV! Vetë lëviz nën masa të rrepta sigurie, ndërsa qytetarët i le të mbyten nëpër sportele, duke paguar faturat e rritura çdo ditë e më shumë! Kryeministri që s’duam”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat