146 persona me koronavirus në Shqipëri, mes tyre 2 fëmijë - Bota Sot
146 persona me koronavirus në Shqipëri, mes tyre 2 fëmijë

Shqipëria

146 persona me koronavirus në Shqipëri, mes tyre 2 fëmijë

Më: 25 mars 2020 Në ora: 22:47
Foto ilustrim

Diten e sotme te prekurit nga koronavirusi ne Shqiperi shkuan ne 146, ndersa deri tani 5 persona kane humbur jeten.

Mes personave të infektuar me koronavirus janë edhe dy fëmijë.

Mësohet se fëmijët janë të moshës 3 dhe 13 dhe vjeç dhe aktualisht janë të izoluar në shtëpi dhe pa simptoma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat