Lëkundje të forta në Tiranë e Durrës! - Bota Sot
Lëkundje të forta në Tiranë e Durrës!

Shqipëria

Lëkundje të forta në Tiranë e Durrës!

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Një lëkundje e fortë tërmeti u ndje rreth orës 22.23 të së hënës në Tiranë dhe Durrës.

Lekundja ka pasur nje magnitude 3.2 me epiqender ne detin Adriatik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat