Remonte në Tiranë, ja zonat që nuk do të kenë energji elektrike nesër - Bota Sot
Remonte në Tiranë, ja zonat që nuk do të kenë energji elektrike nesër

Shqipëria

Remonte në Tiranë, ja zonat që nuk do të kenë energji elektrike nesër

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 21:01
Ilustrim

Për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e nënstacionit Valias, në datën 3 qershor gjatë intervalit kohor 09:30-14:30 do të stakohet energjia elektrike në Bërxullë dhe Domje të Tiranës.

Po nesër, gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 do të kryhet remont në një prej fiderave të nënstacionit Kinostudio.

Sipas OSHEE pa energji do të mbetet pjesërisht zona e Tufinës, fshatrat Tujan, Ferraj.

Ndërsa në orën 09:00-15:00, në datën 3 qershor, do të kryhet remont në një prej fiderave të nënstacionit Ndroq dhe pa energji do të mbeten zonat Ndroq, Pinet, Callnet, Cala Bërzez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat