Duma: Jemi në pikë super kritike, problemi është nëse do të marrim përgjegjësi duke bërë diçka - Bota Sot
Duma: Jemi në pikë super kritike, problemi është nëse do të marrim përgjegjësi duke bërë diçka

Shqipëria

Duma: Jemi në pikë super kritike, problemi është nëse do të marrim përgjegjësi duke bërë diçka

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 22:52
Grida Duma

E ftuar në “Tempora”, ish-deputetja e PD-së Grima Duma u shpreh se vendi është në një krizë dhe secili duhet të marrë përgjegjësinë për të bërë diçka.

Grida Duma: Kush do dalë në protestë? Njerëz që kanë shkuar në këtë zgrip në varfëri? Kemi një kauzë. Nuk janë të ndryshme kauzat. 

Jemi në pikë super kritike. Problemi është nëse do të marrim përgjegjësi duke bërë diçka apo do të vazhdojmë që të themi se nuk bëhet?!

Ne si opozitë kemi bërë një sakrificë, me shumë risqe, duke dalë nga sistemi për të ribërë sistemin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat