Udhëtonte bashkë me djalin/ Qëllohet me armë zjarri makina e një personi në Elbasan, në mesnatë - Bota Sot
Udhëtonte bashkë me djalin/ Qëllohet me armë zjarri makina e një personi në Elbasan, në mesnatë

Shqipëria

Udhëtonte bashkë me djalin/ Qëllohet me armë zjarri makina e një personi në Elbasan, në mesnatë

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 13:24
Ilustrim

Rreth orës 00:30, në fshatin Byshek, Elbasan, shtetasi P.Ç, banues në fshatin Shushicë, Elbasan është qëlluar me armë zjarri i cili udhëtonte sëbashku me djalin.

Nga të shtënat nuk ka asnjë të plagosur por vetëm dëme materiale të mjetit me të cilët udhëtonin shtetasit e lartë përmendur, njofton policia.

Ndërkohë shërbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat