Dy qytetarë shpëtojnë mrekullisht nga mbytja nënën dhe djalin 4-vjeçar në Velipojë - Bota Sot
Dy qytetarë shpëtojnë mrekullisht nga mbytja nënën dhe djalin 4-vjeçar në Velipojë

Shqipëria

Dy qytetarë shpëtojnë mrekullisht nga mbytja nënën dhe djalin 4-vjeçar në Velipojë

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 18:03
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë është evituar ditën e sotme në plazhin e Velipojës. Një nënë së bashku me djalin 4-vjeçar kanë qenë duke u mbytur në det.

Për fat të mirë ata janë shpëtuar nga dy persona që ndodheshin në vendngjarje. Ndërkohë i mituri dhe nëna e tij, janë dërguar në spitalin e Shkodrës.

Rrethanat e ngjarjes ndërkohë nuk dihen ende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat