3 viktima në 24 orët e fundit! Ministria e Shëndetësisë: 69 raste të reja, 25 të shëruar - Bota Sot
3 viktima në 24 orët e fundit! Ministria e Shëndetësisë: 69 raste të reja, 25 të shëruar

Shqipëria

3 viktima në 24 orët e fundit! Ministria e Shëndetësisë: 69 raste të reja, 25 të shëruar

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 11:27
Foto ilustrim

3 qytetarë e kanë humbur betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit.

Një 44 vjeçare nga Durrësi, një pacient 71 vjeçar nga Tirana dhe një pacient 85 vjeçar gjithashtu nga Tirana. Të 3 pacientët kishin disa sëmundje bashkëshoqëruese dhe nuk kanë mundur dot të mbijetojnë për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore, pavarësisht trajtimit intensiv nga stafi mjekësor.

Ndërkohë rezultojnë 69 raste të reja dhe 25 të shëruar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat