Edi Rama feston ditëlindjen në krah të nënës: Ajo më dha jetën - Bota Sot
Edi Rama feston ditëlindjen në krah të nënës: Ajo më dha jetën

Shqipëria

Edi Rama feston ditëlindjen në krah të nënës: Ajo më dha jetën

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 12:42
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama sot feston ditëlindjen e 5-të  dhe ka zgjedhur që këtë ditë të veçantë ta kalojë me nënën e tij.

Kryeministri i Shqipërisë ka postuar një foto ku shfaqet i përqafuar me nënë e tij, Aneta.

“Me gruan që më dha jetën” ka shkruar Rama duke e shoqëruar edhe me një zemër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat