Temperatura përvëluese/ Parashikimi i motit për nesër, ja sa do shënojë termometri - Bota Sot
Temperatura përvëluese/ Parashikimi i motit për nesër, ja sa do shënojë termometri

Shqipëria

Temperatura përvëluese/ Parashikimi i motit për nesër, ja sa do shënojë termometri

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 14:15
Foto ilustrim

Ditën e nesërme parashikimi i motit pritet të jetë me temperatura të larta. Sot pasdite (e mërkurë, dt. 08) dhe nesër (e enjte, dt. 09) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte, dt. 09) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 33°C

në vendet e ulëta: 17 / 33°C

në vendet malore: 11 / 28°C

ERA

Sot pasdite (e mërkurë, dt. 08) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare kryesisht në bregdet, ndërsa nesër (e enjte, dt. 09) era pritet të fryjë e lehtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat