Gruaja me probleme mendore sulmon me thikë infermieren - Bota Sot
Gruaja me probleme mendore sulmon me thikë infermieren

Shqipëria

Gruaja me probleme mendore sulmon me thikë infermieren

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një grua ka shkuar në spitalin rajonal Omer Nishani dhe ka qëlluar me thikë një infermiere

Mësohet se agresorja është një person me probleme mendore po e transportojnë për në Vlorë.

Ndërkohë, infermierja ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Akoma nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat