Plazhet në Vlorë nuk kanë vrojtues - Bota Sot
Plazhet në Vlorë nuk kanë vrojtues

Shqipëria

Plazhet në Vlorë nuk kanë vrojtues

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 13:28

Ky sezon veror duket se ka nisur dhe do të përfundojë pa vrojtues plazhi.

Mungesën e vënë re vetë pushuesit, kryesisht në plazhet publike të territorit të bashkisë Vlorë.

Edhe pse janë të kënaqur që këtë vit ka më shumë hapësira publike për ata që preferojnë plazhin me çadra më vete, pushuesit kërkojnë vrojtues të plazhit sidomos për të moshuar dhe për fëmijë.

Edhe kushtet që ofrojnë plazhet publike nuk janë ato që duhet sa i takon mungesës së tualeteve publike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat