Aksident në aksin Pogradec-Korçë, makina del nga rruga dhe përmbyset - Bota Sot
Aksident në aksin Pogradec-Korçë, makina del nga rruga dhe përmbyset

Shqipëria

Aksident në aksin Pogradec-Korçë, makina del nga rruga dhe përmbyset

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 17:33
Foto

Një aksident u regjistrua pasditen e kësaj të diele (12 korrik) nëaksin rrugor Pogradec-Korçë pranë fshatit Veliternë.

Një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përmbysur në anë të rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat