Plas grushti mes shqiptarëve: Ore b*thëq*rë… është motra ime ajo dhe... - Bota Sot
Plas grushti mes shqiptarëve: Ore b*thëq*rë… është motra ime ajo dhe...

Shqipëria

Plas grushti mes shqiptarëve: Ore b*thëq*rë… është motra ime ajo dhe...

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 18:57
Foto nga vendi i ngjarjes

Dy burra janë përfshirë në sherr me grushte në Sarandë, në Butrint.

Në videon e publikuar nga JOQ, shihet se dy burrat në fjalë, debatojnë që siç duket në pamje të parë për motive të dobëta.

Më pas, dëgjohen duke sharë njëri-tjetrin me fjalë banale.

Në fund nisin të zihen me grushte. Gjithçka ka ndodhur në sytë e shumë njerëzve, që siç shihet edhe në pamje, kalojnë anash tyrr.

Mes dy burrave futet edhe një tjetër që tenton t’i ndajë, por pasi nuk ja del dot, largohet.

Pjesë nga biseda në video

Burri 1: Është motra ime ajo…është motra ime. Merrem unë

Burri 2: Ore lërini këto tani..

Burri 1: Merru me punët e tuaja. Të kesh turp…

Burri 2: Pederasttt..

Burri 1: Turp të kesh ti…

Burri 2: Ore b****…hajde këtu..

Burri 1: Ta rregulloj unë ty b****…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat