‘Komuna e Parisit’ pa energji/ Ja çfarë ka ndodhur sipas OSSHE - Bota Sot
‘Komuna e Parisit’ pa energji/ Ja çfarë ka ndodhur sipas OSSHE

Shqipëria

‘Komuna e Parisit’ pa energji/ Ja çfarë ka ndodhur sipas OSSHE

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 16:57
Foto Ilustrim

Zona e njohur si ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë ndodhet prej disa orësh pa energji. Shkak për mungesën e energjisë sipas OSSHE, është bërë avaria e shkaktuar nga një subjekt privat që ka dëmtuar rrjetin.

Ky është njoftimi:

'Për shkak të avarisë së shkaktuar në rrjet nga një subjekt i tretë, një pjesë e zonës së "Komunës së Parisit"mbeti pa energji gjatë mesditës. Grupet e avarisë së #OSSH Tiranë punuan intensivisht dhe rikthyen energjinë tek të gjithë abonentët e prekur nga ky defekt’

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat