Momenti tragjik nga shpërthimi në Bejrut, Elvis Naçi lutet për viktimat: Mes të plagosurve, shumë fëmijë - Bota Sot
Momenti tragjik nga shpërthimi në Bejrut, Elvis Naçi lutet për viktimat: Mes të plagosurve, shumë fëmijë

Shqipëria

Momenti tragjik nga shpërthimi në Bejrut, Elvis Naçi lutet për viktimat: Mes të plagosurve, shumë fëmijë

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 06:55
Momenti tragjik nga shpërthimi në Bejrut

Bamirësi i njohur shqiptar Elvis Naçi ka reaguar pas ngjarjes në Bejrutm përmes një video tronditëse, shoqëruar me një mesazh ku i lutet Zotit.

Elvis Naçi ka bërë një publike, një video, rreth katastrofës së sotme në Bejrut që la me dhjetëra të vdekur dhe me mijëra të plagosur.

Shpërthimi ngjason me një atë të një arme bërthamore.

Ka ende paqartësi, prej kaosit, rreth asaj që ka ndodhur në Bejrut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat