Tre pjesëtarë të një familje dalin për të mbledhur rrjetat në Himarë, zhduket gruaja - Bota Sot
Tre pjesëtarë të një familje dalin për të mbledhur rrjetat në Himarë, zhduket gruaja

Shqipëria

Tre pjesëtarë të një familje dalin për të mbledhur rrjetat në Himarë, zhduket gruaja

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 10:51
Foto Ilustrim

Një grua në Himarë ka humbur gjurmët pasi së bashku me djalin dhe bashkëshortin kanë dalë për të mbledhur rrjetat pas nisjes së stuhisë.

Mësohet se babë e bir janë gjetur dhe janë nisur drejt Vlorës, ndërkohë që vazhdojnë akoma kërkimet për gjetjen e nënës së këtij të fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat