Avokatët e Ylli Ndroqit konferencë për shtyp në orën 15:00

Shqipëria

Avokatët e Ylli Ndroqit konferencë për shtyp në orën 15:00

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 14:33
Ora News

Në orën 15:00 në ambientet e Ora News do të mbahet një deklaratë për mediet nga avokatëve e Ylli Ndroqit.

Në deklaratë ftohet të jenë të pranishme të gjitha mediet, pasi do t lejohen pyetjet.

Më datë 3 korrik SPAK sekuestroi pasuritë e Ylli Ndroqit, mes tyre edhe televizionet Ora News dhe RTV Ora.

Ndërkohë që ndërhyrja në ambiente e televizoneve u bë nga forcat RENEA me armë dhe maska.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat