Aksident në Kashar, përplasen dy makina/ Ambulanca transporton një të lënduar - Bota Sot
Aksident në Kashar, përplasen dy makina/ Ambulanca transporton një të lënduar

Shqipëria

Aksident në Kashar, përplasen dy makina/ Ambulanca transporton një të lënduar

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 16:24
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore Qafë Kashar.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe shkak mendohet të ketë qenë shpejtësia e lartë ose një manovër parakalimi, duke bërë që të përplaset me një automjet tjetër.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa një nga të plagosurit është dërguar me ambulancë në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat