Elbasan/ Makina përplas për vdekje kalimtarin në mes të qytetit, pas aksidentit largohet nga vendngjarja

Shqipëria

Elbasan/ Makina përplas për vdekje kalimtarin në mes të qytetit, pas aksidentit largohet nga vendngjarja

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 07:02
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë është rregjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Raportohet se një kalimtar është aksidentuar për vdekje te porta e Kalasë, në mes të qytetit të Elbasanit.

Makina që shkaktoi aksidentin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima ende i paidentifikuar ka humbur jetën, pas përplasjes, pa marrë dot as ndihmë e parë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti të rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat