Gruaja largohet me vajzën 2-vjeçare nga shtëpia, burri i drejtohet policisë: S’kam kontakt

Shqipëria

Gruaja largohet me vajzën 2-vjeçare nga shtëpia, burri i drejtohet policisë: S’kam kontakt

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 11:47
Foto Ilustrim

Një grua në Vlorë është larguar nga banesa pa lënë gjurmë bashkë me vajzën e saj 2-vjeçare.

Bashkëshorti i saj, shtetasi R. D, ka bërë kallëzim  para dy ditë ditësh në polici, pasi nuk  ka mundur të lidhet dot me ta.

Ndërkohë, blutë po punojnë për gjetjen e tyre.

“Vlorë, ditën e djeshme është paraqitur shtetasi R. D, i cili ka bërë kallëzim se në datën 08.08.2020, bashkëshortja e tij bashkë me vajzën e tyre 2 vjeçare janë larguar nga banesa dhe nuk ka mundur të lidhet më me ta. Po punohet për gjetjen e tyre”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat