Del video, ja momenti kur qëllohet me armë zjarri ndaj hotelit në Tushemisht

Shqipëria

Del video, ja momenti kur qëllohet me armë zjarri ndaj hotelit në Tushemisht

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 12:26
Pamje nga video

Një tjetër video është publikuar për sulmin me armë zjarri të ndodhur në hotel “Voloreka” në Tushemisht.

Gjatë sulmit nuk pati të lënduar në njerëz.

Ndërkohë nga Uniformat blu janë vënë në pranga: Ilir Berberi 52 vjeç, Ilir Meçolli 22 vjeç, Ardian Xhuti 29 vjeç dhe Elvir Haxhia 32 vjeç.

Sipas policisë Ilir Berberi është organizatori i këtyre ngjarjeve, një person me precedent të theksuar kriminal.

Prej disa ditësh ai ishte i fshehur në një çadër në pyllin e fshatit Vërdovë.

Ndërkohë dy ditë më parë u vu në pranga Mariglen Topuzi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat