Yuri Kim: Krenare që Shqipëria i bashkohet SHBA-së në Rrjetin e Pastër për të mbrojtur 5G-në nga shitësit e pabesueshëm - Bota Sot
Yuri Kim: Krenare që Shqipëria i bashkohet SHBA-së në Rrjetin e Pastër për të mbrojtur 5G-në nga shitësit e pabesueshëm

Shqipëria

Yuri Kim: Krenare që Shqipëria i bashkohet SHBA-së në Rrjetin e Pastër për të mbrojtur 5G-në nga shitësit e pabesueshëm

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 22:29
Yuri Kim

Ambasadorja amerikane Yuri Kim përshëndet përfshirën e Shqipërisë në rrjetin e pastër për të mbrojtur rrjetet 5G.

Kim shkruan se ky është një vendim shumë i rëndësishëm strategjik për të mbrojtur këtë infrastrukturë kritike.

Yuri Kim: Krenare që shohin Shqipëria dhe të tjerë i bashkohen SHBA-së në Rrjetin e Pastër për të mbrojtur rrjetet e tyre 5G nga shitësit e pabesueshëm. Vendim i rëndësishëm strategjik për të mbrojtur infrastrukturën kritike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat